Fermasan Metal olarak başladığımız günden bugüne istikrarlı ve azimli çalışmamız ile kaliteden ve güvenirliliğimizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün önemli firmaları arasında yer alan öncü firmalarından biri haline geldik. Ürünlerimizde en iyi sonucu alabilmek için, üretimde en kaliteli hammaddeleri kullanarak son teknoloji makinalarımızla çeşitli sandalye üretimi gerçekleştiriyoruz.

Ağacın temin edilmesi, fırınlanması ve işlenerek sandalye haline dönüştürülmesinde yaptığımız titiz çalışmalar ile siz değerli müşterilerimizin sorunsuz ürünlere sahip olması için güvenilir ve verimli teknik kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Kaliteden taviz vermeyerek ekonomik üretim yapmayı başararak ve bu avantajımızı müşterilerimize yansıtarak çalışmaya ilkemiz halimiz getirdik.


Ürün koleksiyonumuzu, sektörümüzde oluşan gelişme ve değişimlere göre her yıl geliştirerek yenilemekteyiz. Otel,restoran,cafe,bar,mimari ofisler vb.kuruluşların en güvenilir partneri olmaktan gurur duyuyoruz. Yeniliğin başlangıcını simgeleyen ürünlerimiz ile her geçen gün sizler için daha bir heyecanla özverimli bir şekilde çalışıyoruz. 

Eviniz için alışveriş yapmayı, evinize fonksiyonel veya dekoratif değer katmayı isteyenlerin; kaliteli, genele hitap eden ve ustaya ihtiyaç duymadan evinize koyabileceğiniz ürünleri, indirimli fiyatlarla sunmaya özen gösteren, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren bir firmayız.

Siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.